2016 m. balandžio 9-sios ankstų rytą Švenčionių Visų Šventųjų parapijos vaikų ir jaunimo choras „Bella voce“ su vadove Irena Kerulienė, patarnautojais ir juos lydinčiomis mamos, pasimeldę su vikaru kunigu Marijanu Apriško, išvykme į Kaune vykstantį kasmetinį konkursą – festivalį „Giesmių giesmelė 2016“. Sakralinio giedojimo festivalis „Giesmių giesmelė“ organizuojamas nuo 1995 metų ir yra vienas iš nedaugelio renginių Lietuvoje, vykstančių krikščioniškojo tikėjimo šviesoje.
Respublikinis vaikų ir jaunimo festivalis – konkursas „Giesmių giesmelė 2016“ „Viešpatie paliesk, mano širdį keisk“ prasidėjo Palaimintojo arkivyskupo Jurgio Matulaičio bažnyčioje šv. Mišiomis. Šv. Mišias aukoje klebonas kunigas Dainius Lukonaitis kartu su kunigu Marijan Apriško meldėsi už visos Lietuvos vaikus ir jaunimą.
Palaimintojo arkivyskupo Jurgio Matulaičio bažnyčioje susirinko ir Viešpatį giesmėmis šlovino net 27 chorai iš įvairių Lietuvos vietų. Šv. Mišių aukoje, vaikų chorai nuoširdžiai giedojo Dievo garbei ir jų atliekamos giesmės suvirpino ne vieną iš kelių šimtų į bažnyčią susirinkusių įvairaus amžiaus žmonių. Šv. Mišių metu chorams dirigavo Kauno sakralinės muzikos mokyklos meno vadovės Irena Rimkevičienė ir Reda Dapšauskienė, vargonais grojo vargonininkė Inesa Sėmėnaitė. Palaimintojo arkivyskupo Jurgio Matulaičio klebonas kun. Dainius Lukonaitis visiems festivalio dalyviams įteikė padėkos raštus.
Po šv. Mišių vaikai apsilankė Kauno Šv. Arkangelo Mykolo bažnyčios rūsiuose (katakombose) įrengtame išskirtiniame Aklųjų muziejuje. Šv. Arkangelo Mykolo bažnyčia, dar kitaip vadinama Kauno soboru, stovi pačiame Kauno centre. Šv. Arkangelo Mykolo bažnyčia yra vienas pagrindinių Kauno miesto simbolių ir vertingu Lietuvos architektūriniu paminklu. Aklųjų muziejus Šv. Arkangelo Mykolo bažnyčioje – įsteigtas 2005 metais. Šio muziejaus ekspozicijos nėra įprastos – tai aklinoje tamsoje esantys daiktai ir objektai, kvapai ir garsai, kurie reginčiam žmogui leidžia patirti, įsijausti ir geriau suprasti nereginčiojo gyvenimą. Apsilankymas šiame muziejuje, leido trumpam savo kailiu patirti, ką reiškia gyventi tamsoje – t. y. būti neregiu, gyventi pasikliaujant tik uosle, klausa ir lytėjimu. Apsilankymas Aklųjų muziejuje ir patirtis, ką reiškia būti neregiu, yra iš tiesų unikali, padėsianti labiau suprasti šalia esančio neregio ar silpnaregio gyvenimą, būti labiau atjaučiančiam ir dėmesingam šalia esančiojo poreikiams.
Išvykoje vaikai patyrė daug teigiamų įspūdžių, akivaizdžiai pamatė, kiek daug vaikų ir jaunimo giesmėmis šlovina Viešpatį ir džiaugsmingai nusiteikę, pakylėta nuotaika grįžo namo, kad dar labiau šlovintų Dievą ir savo gražiais balsais džiugintų mūsų parapijos bendruomenę.